fbpx

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch-voda se používají jako velice účinné a ekologické vytápění a ohřev teplé užitkové vody.

Optimální návrh

Navhneme pro vás takové teleplné čerpadlo aby vyhovovalo telpelným ztrátam vašeho domu a vy si tak mohli užívat příjemné teplo v domě a dostatek teplé vody. A to vše s maximálním pohodlí a usporou za vytápění.

}

Rychlá montáž

Brzký termín instalace je pro nás prioritou. Běžně instalace probíhá do 3-8 měsíců od uzavření objednávky. Montáž tepelného čerpadla trvá běžně 2-3 dny.

Provázanost

Vybíráme taková tepelná čerpadla, která dokáží efektivně fungovat s fotovoltaickou elektrárnou a díky tomu zvýšit soběstačnost a  efektivitu vytápění vašeho rodinného domu.

BOSCH – designovka se skvělým výkonem

Bosch je celosvětová firma s historií více než 125 let a výrobními závody i v České republice. Výrobky firmy Bosch se vyznačují vysokou kvalitou a fascinujícím designem. Při vývoji výrobků se zaměřují na optimalizaci. Výsledkem jsou extrémně energeticky efektivní přístroje.

Tepelná čerpadla vzduch-voda od Bosche se vyznačují vysokou účinností – COP až 5,31, krásným designem a tichým provozem. Výkony tepelných čerpadel od firmy Bosch se pohybují od 5 kW až po 17 kW. Vybereme vám tedy tu nejvhodnější variantu tak, aby vaše uspora za vytápění a ohřev vody byla maximální. Kromě vytápění a ohřevu teplé užitkové vody vám dokáže tepelné čerpadlo v létě i ochladit dům.

Viessmann – velmi tichý pracovník

Viessmann je mezinárodní společnost založená v Německu před více než 100 lety. Výrobky firmy Viessmann se vyznačují precizním zpracováním a vysokou kvalitou, jak jsme už od německých výrobků zvyklí. Tepelná čerpadla vyrábějí pod značkou „Made in Germany“ – vyrobeno v Německu.

Tepelná čerpadla vzduch-voda od Viessmanna se vyznačují účinností – COP až 5,1 a extrémně tichým provozem. Výkony tepelných čerpadel od firmy Viesseman se pohybují od 3 kW až po 12 kW. Vybereme vám nejvhodnější variantu tepelného čerpadla tak, aby vaše úspora za vytápění a ohřev vody byla maximální. Čerpadla značky Viessemann jsou připravena na spotřebu vlastní vyrobené elektřiny z fotovoltaických systémů. Čerpadlo kromě vytápění umožnuje i chlazení nemovitosti.

Zařídíme věci navíc

Nejsme „jenom“ montéři solárních panelů a tepelných čerpadel. Zařídíme pro vás další služby aby výsledný systém dával smysl a přinášel vám maximální úsporu a soběstačnost.

Úvěr

Na pořízení solárních panelů případně tepelného čerpadla vám dokážeme, díky naším partnerům, vyřídit úvěr.

h

Dotace

Vyřídíme za vás dotace jak na fotovoltaické panely tak na tepelné čerpadlo. Na fotovoltaický systém lze čerpat dotace až do výše 205 000 Kč a na tepelné čerpadlo až do výše 185 000 Kč.

U

Přepis energie

Vybereme vám správného dodavatele energií, abyste si přebytečnou energii, kterou v létě vyrobíte, mohli schovat na zimu.

objednejte si nás ještě dnes

Čím dříve se nám ozvete, tím dříve se osvobodíte od závazků drahé energie a budete moct snížit svoje náklady až na nulu.