fbpx

Fotovoltaická elektrárna

Nainstalujte si na vaši dům vlastní fotovoltaickou elektrárnu a staňte se nezávislými.

Optimální návrh

Navrhneme pro vás takovou fotovotlaickou elektrárnu, která bude nejlépe vyhovovat všem vašim potřebám a požadavkům. Ideálně takovým způsobem aby už jste nikdy nemuseli kupovat drahou elektřinu od dovavatele.

}

Rychlá montáž

Brzký termín instalace je pro nás prioritou. Běžně instalace probíhá do 3-6 měsíců od uzavření objednávky. Montáž fotovoltaické elektrárny trvá běžně 2-3 dny.

Rozšířitelnost

Při sestavování fotovoltaické elektrárny vybíráme takové komponenty, které se dají rozširovat a spojovat s dalšími zařízeními. Napříkadl pro sestavení kombinace s tepelným čerpadlem nebo i nabíjecí stanící pro elektromobil.

Risen – prémiová fotovoltaika

Risen je globální firma s kancelářemi po celém světě, vyrábějící solární panely. Jejich produkty prošly certifikacemi TÜV, CE, GS, ROHS a dalšími mezinárodními certifikacemi.

Panely jsou celočerné a mají nádherný design. Rozměry panelu jsou 1,75 m x 1,1 m. Panely jsou tedy velice kompaktní a lépe se poskládají na členitější střechu. Výkon jednoho panelu je až 405 Wp. Firma poskytuje záruku 15 let na fotovoltaický panel a zvýšenou záruku na  25 let že výkon modulu neklesne pod  84,8 %.

Amerisolar – standard s excelentními parametry

Amerisolar je americká značka, která má výrobní závody v Číně, Kanadě a Jihoafrické republice. Firma vyrábí nejsilnější panely které se montují na rodinné domy.

Panely jsou černé se stříbrným mřížkováním.  Rozměry jsou 1,15 m x 2,25 m. Udávaný výkon jednoho panelu je 550 Wp. Firma Amerisolar poskytuje 20 let záruku na panel a na 30 let záruku že výkon panelu neklesne pod 80 %.

Komponenty které využíváme

Nedílnou součástí každé fotovoltaické elektrárny jsou baterie pro ukládání přebytečné elektrické energie a střídač.

Střídač SOLAX

Asymetrický  •  5-10kW  •  třífázový hybridní

Střídač je mozek celé fotovoltaické elektrárny. Maximalizuje využití vyrobené energie pro vlastní spotřebu. Umožňuje online ovládání a monitoring fotovoltaické elektrárny pomocí mobilní aplikace.

Baterie SOLAX

5,8 – 23 kWh  •  LiFeP04  •  10 let záruka

Baterie slouží k uložení přebytečné elektrické energie. Baterie jdou sériově zapojit a rozšířit tak celkovou kapacitu úložiště. Je možné je zavěsit na zeď nebo postavit na zem.

Střídač GOODWE

Asymetrický  •  4-10 kW  •  třífázový hybridní

Střídač je mozek celé fotovoltaické elektrárny. Maximalizuje využití vyrobené energie pro vlastní spotřebu. Umožňuje online ovládání a monitoring fotovoltaické elektrárny pomocí mobilní aplikace.

Baterie PYLONTECH

7,1 – 14,21 kWh  •  LiFePO4  •  životnost 15 let

Baterie slouží k uložení přebytečné elektrické energie. Stohovací systém umožňuje flexibilní konfigurace od kapacity 7,1 kWh do 14,21 kWh.

Zařídíme věci navíc

Nejsme „jenom“ montéři solárních panelů a tepelných čerpadel. Zařídíme pro vás další služby aby výsledný systém dával smysl a přinášel vám maximální úsporu a soběstačnost.

Financování

Na pořízení solárních panelů případně tepelného čerpadla vám dokážeme, díky naším partnerům, vyřídit úvěr.

h

Dotace

Vyřídíme za vás dotace jak na fotovoltaické panely tak na tepelné čerpadlo. Na fotovoltaický systém lze čerpat dotace až do výše 205 000 Kč a na tepelné čerpadlo až do výše 185 000 Kč.

U

Virtuální baterie

Vybereme vám správného dodavatele energií, abyste si přebytečnou energii, kterou v létě vyrobíte, mohli schovat na zimu.

objednejte si nás ještě dnes

Čím dříve se nám ozvete, tím dříve se osvobodíte od závazků drahé energie a budete moct snížit svoje náklady až na nulu.